RIVIT

Historia włoskiej marki RIVIT rozpoczyna się w 1973r. Firma zajmuje się sprzedażą systemów mocowania oraz materiałami złącznymi tj. nity zrywalne, nakrętki i śruby.
W 1990 r. Rivit rozpoczął produkcję nitów zrywalnych odpowiadając na potrzeby wielu sektorów. Od 1998 Rivit rozpoczyna produkcję narzędzi do nitów zrywalnych i nitonakrętek oraz wprowadza certyfikat EN ISO 9001: 2015.
Rok 2006 to czas dużych zmian, Rivit przenosi się do nowego większego i bardziej nowoczesnego budynku wyposażonego w automatyczny sklep, który zapewniał i wspierał najnowocześniejszy system logistyczny, zdolny spełniać rosnące wymagania rynku międzynarodowego.
Rok 2011 to ekspansja Rivit na rynki Indii i Dalekiego Wschodu z siedzibą w Chennai obsługuje wszystkie firmy zajmujące się obróbką blach, motoryzacyjną, transportową, AGD i elektronikę.
Rok 2017 to ekspansja na afrykański rynek – założenie Rivit Maroco.

Rivit to synonim projektowania i opracowywania nowych, szybkich i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie profesjonalnych systemów mocowania, wysokiej jakości produktów i know-how we wszystkich obszarach działalności klientów.

RIVIT – FIXED ON INNOVATION